• Letnia Wyprzedaż do -50% | Skorzystaj
  • Kostiumy kąpielowe 2024 | Zobacz
  • Darmowa dostawa i zwrot od 299 zł
  • Wygodny zwrot do 30 dni
Zamknij close
 -

CALIDA - bielizna nocna, bielizna męska i bielizna damska

CALIDA koncentruje się na zrównoważonym rozwoju - na długo zanim to było modne.

Poprzez „C THE FUTURE” chcemy zachęcić do przemyślenia, zainspirować i dać dobry przykład. Ponieważ zrównoważony rozwój nie powinien być modą, ale obietnicą. Wierzymy, że ubranie jest dobre tylko wtedy, gdy poza skórą dotyka serca. Kiedy możesz natychmiast zobaczyć i poczuć różnicę.

Kiedy jakość imponuje i trwa przez cały czas.

Kiedy najnowocześniejsze innowacje inspirują każdego dnia. Gdy zrównoważony rozwój to nie tylko trend, ale głęboko zakorzeniona obietnica.

Misją marki CALIDA jest tworzenie najlepszej bielizny. Na każdy dzień. Każdą noc. Na większy i mniejszy rozmiar. Na całe życie.

Tworzenie najlepszej możliwej bielizny dziennej i nocnej postrzegamy jako coś, co nie musi przynosić zysków kosztem przyszłych pokoleń – jesteśmy zrównoważeni i przyjaźni dla środowiska, certyfikowani znakiem MADE IN GREEN by OEKO-TEX®. Dla wspaniałego uczucia – nie tylko na skórze.

Najwyższej jakości materiały

swiss+cotton - premium bawełna Supima®

Innowacyjność i wysoka jakość – najwyższej jakości bawełna Supima® produkowana w Szwajcarii zgodnie z wysokimi standardami społecznymi i środowiskowymi. Wyjątkowo długie włókna i staranny zbiór sprawiają, że tkaniny swiss+cotton są wyjątkowo delikatne, łatwe w pielęgnacji i trwałe, a także lekko połyskują.

Poznaj TENCEL™

Jedwabiście gładka powierzchnia i przyjemna miękkość włókna pochodzenia naturalnego pomagają utrzymać idealną temperaturę ciała nawet u osób o szczególnie wrażliwej skórze. Pochłania dużo wilgoci, szybko schnie, minimalizuje zapach ciała i zapewnia przyjemne uczucie świeżości przez cały czas.

Odpowiedzialna społecznie i ekologicznie produkcja

Etykieta produktowa Made in Green jest wydawana nie tylko w oparciu o przestrzeganie surowych kryteriów odpowiedzialności społecznej i ekologicznych; zaświadcza również, że tekstylia opatrzone etykietą zostały przetestowane pod kątem szkodliwych substancji. Made in Green by OEKO-TEX® to obecnie najbardziej przejrzysta i najbardziej rygorystyczna dostępna certyfikacja. Pozwala konsumentom śledzić szczegóły produkcji wzdłuż łańcucha dostaw, aż do surowców.

Technologia w ochronie natury

Cradle to Cradle® to koncepcja oparta na projektowaniu i rozwijaniu produktów, które mogą być wielokrotnie używane jako część trwającego cyklu ekologicznego. Są one rozkładane na organiczne składniki odżywcze i promują nowe życie, takie jak wzrost roślin. Surowce i substancje, które w rezultacie rosną, mogą być następnie wykorzystane jako podstawa dla nowych produktów. Przedmioty certyfikowane zgodnie z zasadą Cradle to Cradle® można po zużyciu przywrócić do ciągłego cyklu ekologicznego bez wytwarzania jakichkolwiek odpadów.
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Pomożemy Ci w wyborze.
Skontaktuj się z nami.
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Kurierem lub do Paczkomatu
dla zamówień od 299 zł.
Darmowy zwrot do 30 dni

Darmowy zwrot do 30 dni

Zamówienia od 299 zł.
Dla klientów Friends Club.
Rodzinna firma

Rodzinna firma

Jesteśmy polską, dwupokoleniową
firmą rodzinną z Poznania.